Každý den je nový začátek

1. února 2016 v 19:14 | Smookie1
"Nenech si utéct vše dobré, co se děje dnes jen proto, že přemýšlíš o všem zlém co stalo včera".


Ačkoliv je život v některých situacích krutý je nesmysl ho zahazovat. Aneb každý zítřek je nový začátek. Jo dobře chápu, že tyto dvě věty na začátku moc smyslu nedávají, ale jen tímto chci uvést téma o kterém dnes píšu. A to téma - "Baví mne žít".
Myslím, že hodněkrát už jste se setkali s tím, že by jste nejraději se vším sekli a raději už na světe nebyli. Ale postupem času si uvědomíte, že to vlastně není zapotřebí. Vždycky myslete na to, že všechno dobře dopadne. Vždycky jsou tu maličkosti které vám zvednou náladu a díky kterých Vás baví žít. Dám příklad z mého života. Když už jsem si myslela, že je všechno opět a zas špatně oběvil se jeden kluk. Je to můj dobrý kamarád. Jmenuje se Domča a je to moje velká opora. Vždycky když mám problém nebo jsem smutná on to pozná a dělá vše proto, abych se zase smála. Proto si nejraději pustím do sluchátek naše oblíbené písničky a píšu si sním třeba do doby dokud neusnu.
A díky tohodle mě baví žít. Jo sice je trošku z dálky, ale máme naplánové jak se uvidíme (jo vím, že to zní naivně a když to nevýjde mohla bych být opět a zas sklamaná...).

Teď mi to připomnělo že mám na zdi obraz "Enjoy the little things". Vždycky jak se na ten obraz podívám připomenu si maličkosti, které mě posouvají dál, nebo které mi každodenně zpříjemňují život.

Vlastně mě baví žít i kvůli toho kolik věcí se v životě srovná, nebo s kolika lidmi se usmířím. Třeba teď v pátek jsme měli školní bruslení. Objevil se tam kluk, kterého znám už přes (sakra kolik to vlastně je O.o) no 2-3roky. Je to vlastně nejlepší kamarád mého kamaráda. A právě v tu sobotu jsem ho na živo viděla poprvé... Když mi kluci oznámili, že tam bude strašně se mi stáhl žaludek. Nevěděla jsem co dělat. Bála jsem se toho. S kamarádkou jsme stáli uprostřed a on za náma přijel. Pozdravil mě i moji kamarádku. Já tam jen zaraženě stála. Nevěděla jsem co říct.

Abych to nějak zkrátila... Vlastně jsem ho po celou dobu ignorovala, za což jsem na sebe byla pěkně naštvaná. On ještě ten den odjel domů. Nadávala jsem si, že jsem si sním nepokecala. Dneska jsem se konečně rozhoupala, že mu napíšu. Celkem mě zaskočilo co mi psal. Nevěděla jsem jestli to brát vážně... Skoro mi až vehnal slzy do očí. Abych to řekla po pravdě - byly mezi náma chvíle, kdy jsme si dost lezli po krku a kdy jsme se měli rádi. A vlastně naposledy co jsme si psali to zkončilo tak nějak divně... Proto jsem se divila, že byl na mě zase tak moc milý. Domluvili jsme se, že až přijedeme zajdeme ven.

No abych to nějak rozumně zakončila. Užívejte si maličkostí, které Vám život nadělí. Prostě vše zlé je vždy k něčemu dobré:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 dadainka dadainka | Web | 3. února 2016 v 1:49 | Reagovat

Pěkný článek. Působí motivačně :-)

2 WWWormlton WWWormlton | E-mail | 5. července 2018 v 8:01 | Reagovat

Buy Anabolic Steroids Onlines
9 Best Legal Anabolic Steroids For Sale

<a href="https://buylegalsteroid.club/#">Buy Steroids Online</a>
<a href="https://buylegalsteroid.us/#">Buy Steroids Online</a>

3 WWWormlton WWWormlton | E-mail | 8. července 2018 v 2:20 | Reagovat

Buy Legal Steroids
Shop For The Best Legal Steroids Online

<a href="https://buysteroidslegal.info/#">Buy Best Legal Steroids </a>

Buy Legal Steroids
Buy Best Legal Steroids

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama