Příběh - Část pátá

21. září 2015 v 20:59 | Smookie1 |  Povídky
Měsíc školy uběhlo rychle jak nic. Jelikož byla Mandy dost často s Lisou a hodně se učili zlepšili se dost Lisiini známky. Z trojek se staly dvojky a z dvojek jedničky. Lise se teď dařilo víc než kdy předtím. S Mikem a Lukem trávili společně dost času na skypu. Stávali se z nich dost dobří kamarádi. Moc spolu ven nechodili. Mandy byla v práci a Lisa se učila. Mandy dost často i u Lisi spala, protože se společně učili.Lisa ležela v posteli a koukala na film. Najednou zi zazvonil telefon. Byl to Mike.
"Ahoj Mike!"
"Ahojky Liso nechtěla by jsi jít se mnou na kafe?"
"Jo jasně Mike kdy?"
"No máš čas dneska v 7?"
"Jo to mám čas a kde?"
"V kavárně Happycup? Víš kde to je?"
"Jojo vím. Tak v 7."
"Těším se."
"Já taky. Pa"
"Pa" "Sakra měla bych vymyslet co na sebe!" řekla si Lisa. Otevřela skříň. Měla tam tolik věcí. Nakonec se rozhodla pro bílé džíny, modré tílko a modré baleríny. Vyžehlila si vlasy a trošku se namalovala.
Když Lisa přišla do Happycup Mike už tam na nic čekal.
"Ahoj Liso." řekl Mike a sladce se na ni usmál.
"Ahoj Miku, chyběl si mi." Řekla Lisa a obejmula ho."
"Ty mi ale víc." Dodal Mike. Oba si objednali kávu a Lisa si ještě dala míša řez. Dvě hodiny si povídali. Lisa se násmála jak snad ještě nikdy předtím.
"Prosím zaplatím." Řekla Lisa. Přišla číšnice.
"Dohromady nebo zvlášť?" Mike řekl dohromady a Lisa zvlášť.
"Dneska je to na mě Liso." Řekl Mike.
"Ne to je dobré já to zaplatím."
"Víš co? Dneska já a přiště ty jo?"
"No.. Tak dobře."
"Dělá to 7$." Mike to teda zaplatil.
Doprovodil Lisu domů. "No tak tady se asi rozloučíme" řekl. "Bohužel. Bylo mi s tebou moc dobře." Řekla Lisa. "Mě s tebou taky." Řekl Mike a mile se usmál. Obejmul Lisu a dál ji pusu na líčko. "Miku ještě jedna věc tu je." "Povídej Liso." "Bereme se jako kamarádi, že jo? Že tu nění něco víc?" Mike se usmál. "Neboj jenom kamarádi." "Skoro ti nejlepší." řekla lisa a zasmála se. Lisa ho obejmula. "Děkuju moc Miku." "Není za co Liso. No nic já půjdu." "Zavoláš mi?" Zeptala se Lisa. Vytáhl mobil. "Už ti volám." Zasmál se a pak odešel.
Když Lisa přišla do svého pokoje bouchla sebou o postel. Vytočila Mandy a všechno ji pověděla. "Mandy on je tak dokonalý! Je na mě tak hodný." "Já vím Liso. Já byla s Lukem. Je strašně hodný. Věděla jsi, že je o dva roky starší? Má 19." "Ne to jsem nevěděla." Řekla Lisa. "Liso, dostala jsem výplatu. Nechtěla by jsi jít zítra nakupovat?" "Co je zítra za den? Sobota?" "Jo je sobota." "Okej můžeme. Já pro tebe přijedu jo?" "Dobře Liso, budu se těšit." Holky se rozloučili.
Lisa otevřela svoji skříň. Odfrkla si a řekla si "Tak takhle to nepůjde." Roztřídila svoje oblečení na to co nosí a nenosí. Kupa toho co nenosí byla větší jak toho co nenosí. Ve věcech co nenosí bylo spoustu krásných věcí. Všechny vypadaly jak nové. Hned věděla co snima dělat. Dá je Mandy. Má stejnou velikost a ona je potřebuje víc jak Lisa. Věci úhledně složila a naskládala do tašek.
Ráno se Lisa připravila na nákupy s Mandy. "Mami dneska jdu s Mandy nakupovat. Dáme si oběd v obchoďáku nevadí?" "Nevadí zlatíčko. Mi stejně jedeme na celý den k Smithovým." "Takže se uvidíme večer?" "Ano miláčku." Řekla Rachel. "A mami? Mohli by jsme s Mandy do Wawu?" "Jo. A pokud u nás bude spát tak do 2 doma." "Děkuju mami jsi skvělá!" Lisa skočila máme kolem krku. "Jo a vezmu si auto jo?" "Dobře zlato."
Lisa posbírala tašky s oblečením. Nasedla do auta a vydala se k Mandy. Zazvonila. Mandyiina mamka otevřela dveře. "Ahoj Liso, Mandy je v pokoji." "Dobře. Můžu za ní?" "Ovšem!"
Lisa se vydala do pokoje k Mandy. "Ťuki ťuk." Řekla Lisa. "Pojď dovnitř Liso. Nemám vůbec co na sebe!" "A v tomhle ti pomůžu! Mám tady pro tebe dárek. Není to nejnovější, ale je to moje staré oblečení." "Bože Liso! Ty jsi šílená!" "Stejně bych s tím neměla co dělat." Mandy si vzal tašky. Bylo tam všechno. Džíny, trička, šaty, svetry a dokonce i boty. "Liso děkuju moc!" Mandy skočila Lise kolem krku. Tak si něco vyber a můžeme jít!"
Holky dojely do nákupáku. "Tak kam se vydáme jako první?" "Co třeba Gate?" "Tak teda Gate." Řekla Lisa. Když vešli do Gatu všude na ně koukali slevy. Trička za 3,5 $! Mandy se rozběhla a nevěděla co první. Nakonec si koupila květované šaty, 5triček a jedny džíny. Lisa si koupila dva nátělníky a kabelku. "Tak kam se vydáme teďka?" "New yorker?" "Dobře." Holky se vydali do New yorkeru. Mandy si koupila šátek, 2 podprsenky, sako a boty a kabelku. Lisa si koupila taky sako a černé džíny. Potom se vydali do Hollistru. Tam si holky koupili stejné trička. Potom vešli do Sephory. Lisa si koupila paletku od Naked. Mandy si toho koupila trochu víc. Koupila si make-up, korektor, paletku stínu, pudr, bronzr a tvářenku. A k tomu si koupila sadu šťětců. "No myslím, že je čas se jít najíst." "Jo taky si myslím." Řekla Mandy. "McDonal?" Navrhla Lisa. "Čteš mi myšlenky!" Řekla Mandy. Když holky vešli do Mekáče uviděli Mike s Lukem. Kluci na ně začali mávat. Holky se na sebe podívali a telepaticky si řekli "Jo jdem k nim." "Ahoj Mandy!" Vykřikl Luk. "Ahoj Luku." Řekla Mandy a začervenala se. " "Ahoj Liso." Řekl Mike. "Ahoj Mike." Řekla Lisa a obejmula ho.
Holky si šli objednat. Když se vrátili Luk přišel s nápadem. "Holky co si zajít do Kina?" "No to nenzí špatně." Řekla Mandy. "Jo, je to dobrý nápad. Řekla Lisa." "A my vás zveme." Dodal Mike. "Ne, to ne. Tentokrát já zvu tebe Mike. Dlužím ti to." "Liso! Jsi holka. Já bych za tebe měl platit." "Mike na něčem jsme se domluvili ne?" "No dobře." Uznal nakonec Mike.
Holky si hodili tašky do auta. A pak šli za klukama do Kina.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sárči Sárči | E-mail | Web | 23. září 2015 v 15:03 | Reagovat

mŇam..dostala som chuŤ na mcdonald :3 asi Ťa zbijem :D také chute mi narobiť ♥ :D ale nie :) strašne pekné to je :3 kebyže to je tak aj na slovensku..:D :) prosím pokračoavnie!!

2 Teresa Teresa | Web | 28. září 2015 v 11:14 | Reagovat

Super příběh :3 hodně mě zajímá jak to bude dál, tak doufám, že bude brzo pokračování :)
Jsem zvědavá zda třeba Lisa bude s Mikem a Mandy s Lukem :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama