Pauza..? V žádném případě!

29. září 2015 v 15:56 | Smookie1 |  Ze života
Čawes lidi! Já vím, jsem hrozná. Strašně dlouho nic nevyšlo. Nebyl čas. Jo já vím "výmluvy", ale ráda bych vám to všechno vysvětlila co a jak.Takže asi teda začnu školkou. Bohužel jsem v devítce a tak nějak nestíhám. Zajímalo by mě, jak to budu mít na střední kdyý už teď jsem vyřízená. No ale mám to takhle - V pondělí jsem ve škole až do 4. Normálně končím 13:30 jenže pak jdu na oběd a v 14:00 mi začíná příprava na anglické Cambridge zkoušky. Jde vlastně o certifikát, který potřebuju. No nepotřebuju ale pořád za něj mám nějaké to + k přijímačkám. Úterý mám volné. Je to super, takže se většinou učím nebo jdu ven. Ve středu mám volejbal. Takže od 4 do půl 6 a domů příjdu v 6 a pak jdu většinou ještě běhat. Ve čtvrtek mám zase do 4 a v 5 mi začíná doučování matiky. Domů se dostanu kolem půl 7 a pak si většinou jdu ještě zaběhat. No pátky mám vlastně taky volné. Spíš teda jsem měla. Konečně začala moje srdeční záležitost a to bruslák. <3 A páteční diskotéky na ledě. Já jsem člověk co led a celkově vůni ledu miluje. Mám ráda hokejisty a všechno kolem. Miluju blbnutí na ledě a miluju učit se nové věci. Hlavně je super mít tam lidi co vás v tom podporují a pomáhají vám se ty nové věci učit. Za tyhle lidi jsem moc ráda, že je mám:) Já tomu říkám "brusláková family". Protože i když se neznáme podprujem se:) No ale to jsem dost odbočila od tématu.

I když jsem se vůbec blogu nevěnovala a hoodně lidí mi psali jestli s blogem končím, nebo si chci dát přestávku. Žádné takové. Já chci, aby blog byl něco u čeho konečně zůstanu déle jak měsíc. Proto se musím dokopat, abych víc psala. Někdy to bude asi fakt nemožné, ale asi bych si měla vyhradit časy a témata článků o kterých bych mohla psát něco smyslupného.

Vůbec nevím co smysluplného psát. Tak dlouho jsem nepsala, že je to opravdu otřesné. Asi dvacet minut už tu přemýšlím a pořád ze mě ne a ne vyjít něco smyslu plného. Hrůza no. Teď mě napadá jen to, že bych se měla jít učit zemák. Začala jsem v něm fakt skvěle 2,3. *Tlesk* A já jsem člověk co měl v zemáku vždycky jedničky. Stejně tak s dějákem 1,2. Já vím, že moje vysvědčení jde na přijímačky já si to uvědomuju, ale prostě to nejde. Jo já vím, že váš tady moje známky vůbec nezajímají, ale mě to dost štve. Asi bych se měla za včasu začít pořádně učit, jinak pak budu v prd*li a nic z toho nevykouzlím.

No myslím, že je to všechno. Mějte se krásně a hodně štěstí ve škole:) Napište mi jak školu zvládáte vy:)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama