After long time

15. září 2015 v 16:03 | Smookie1 |  Ze života


Bohužel nějak nění čas a ani moc ta nálada na to něco sepsat. No mám jinak tady pro vás pár informací co se během těch pár dní událo.


1)
Začala jsem běhat.
Ano opravdu. A abych vám nějak řekla, jak jsem se k tomu vůbec dokopala stalo se to tak, že jsem byla jednou "běhat" s kamarádem. No místo běhání to bylo spíš kecání no. Ale na druhý den sem si řekla, že to skusím sama. Prostě jen tak zkusit co zvládnu. A od té doby chodím nějak providelně. Baví mě to, vždycky si vyčístím hlavu a nemusím přemýšlet nad tím co mě zrovna štve.
2) Nástup do deváté třídy
Fajn je tady moje obáváná devítka. No zatím opravdu nic moc, ale když už si teď pomyslím, že mám každý den na ráno a 2x v týdnu dokonce ve škole do 4, tak jsem zvědavá jak budu zvládat gympl. Ještě do toho mám nějaké kroužky. A volný čas mám jen v úterý, který asi budu věnovat tomu, že začnu chodit na spinning.

3) Oslava 15tin
Konečně mám právoplatně 15. Je to věk, na který jsem se dost těšila. Ne proto, že můžete tamto a tamto, ale konečně je to věk, kdy sváma nezacházejí jako s dítětem a už vás berou trožku vážněji. Jinak měla jsem oslavu s rodinou a k tomu byly pozvaní ještě 3 moji kamarádi. Myslela jsem, že o oslavě udělám samostatný článek, ale pak jsem změnila názor. Musím opravdu moc poděkovat všem co se na oslavě podíleli. Bylo to úžasné, i slzy tekli - hlavně tedy při prezentaci jak uteklo těch 15 let, kdy jsem poprvé spatřila světlo světa a jak moc jsem se od té doby změnila. Tohle bylo opravdu dojemné. S kamarády jsme si to opravdu užili. Bylo to opravdu nádherná oslava.

No a teď tady mám ještě pár věcí která vám chci říct. Začnu tou lepší. Naše škola dostala dotaci 1mil. Korun. Takže se pořádají 3 zájezdy - Německo, Francie, Anglie. Německo mají ti co německy umí a Francii ti co umí francouzsky a Anglie je tak pro všechny, ale na každý zájezd je určtený určitý počet žáků. Já měla to štěstí, že jsem se dostala na oba dva, protože celý druhý stupeň měl zájem jet. Takže jsem opravdu ráda, hlavně z té Anglie. Anglii miluju a pokaždé se tam ráda vrátím.

Jinak kdo četl článek staré rány, tak ví o čem asi teď bude + - vědět o čem mluvím. Prostě ten kluk co se mi asi po půl roce ozval se se mnou chtěl zase začít bavit.. Já byla taková nesvá. Prostě sem do toho ani moc nechtěla ale nějak sem na to kývla. Byl milý, hodný, ale vždycky tu musí být nějaké to ALE. Já byla s jeho kámošem na skypu. Ten den sem mu posílala screeny chatu co si píšem aby se taky pobavil. Jak jsme byly na tom skypu zavolal mu na facetime. Začal se ho ptát na mě a já od něj slyšela, co si o mě doopravdy myslí. Nevěděl, že to slyším. Nevěděl, že jsem s sním na skypu. Ale opravdu mě to zaskočilo. Tak proč se se mnou baví sakra. Já ho do toho nenutila to usmiřovat. Docela mě to mrzelo, a slza zase ukápla. V noci když jsem chtěla spát to co říkal, jsem pořád slyšela jak ozvěnu v hlavě.


No to by bylo asi všechno. Doufám, že se vám článek líbí a o doufám, že brzo výjde další.

Aktuálně moje oblíbená písnička :3


Moje oblíbená fotka z oslavy <3

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 M` M` | Web | 15. září 2015 v 17:49 | Reagovat

tak to běhání ti závidím, já jsem ráda, když stihnu denně 20 minut jógy..jinak dodatečně vše nejlepší k významným narozeninám, fotka z oslavy je moc hezká :) ..a z gymplu si nedělej hlavu, stíhat se to dá, ale musíš si to rozvrhnout :) a věř mi, že prvák opravdu není těžký, počkej do maturitního ročníku! :D

2 Whirpy Whirpy | E-mail | Web | 18. září 2015 v 20:53 | Reagovat

Taky jsem uvažovala, že bych běhala, ale zatím chodím jen na rehabilitační pillates a běhat se mi upřímně moc nechce. :D
Jinak vše nej k 15 :) mně čekají zanedlouho 16, vůbec se na to teda netěším :DD

3 Teresa Teresa | Web | 20. září 2015 v 18:29 | Reagovat

Tak to ti závidím, že jsi se dokopala běhat. Taky bych chtěla, ale furt se k tomu nemůžu dostat :D
Jééé 15, tak to přeji hodně štěstí a zdraví. Kde jsou ty časy kdy mi bylo 15, ale chápu to, že jsi se těšila to já taky. Nejdřív na 15 a pak na 18 a teď? Mě jen děsí představa, že už jenom budu stárnout :D

4 Kikuš:) Kikuš:) | Web | 20. září 2015 v 23:16 | Reagovat

Jak já už dlouho chci začít běhat a nic.. :D
Já měla nástup do prváku a taky jsem se bála, ale začíná to být pomalu fajn :) i rozvrh máme super, za 2 týdny končíme 6krát v jednu a 3krát ve 2 :)
Ach patnáctiny.. ty jsem nějak neslavila:D
Ta fotka je pěkná :)

5 Lukáš Fangovich Lukáš Fangovich | Web | 22. září 2015 v 20:29 | Reagovat

Oblíbená fotka z oslavy, protože jediné, co jde vidět je jenom bratranec, který vypadá jako ta věc s AHS. Dokonalé, jednoduše dokonalé. Sigh, kdo to fotil?
Každopádně je fajn, že ses zase vrátila ke psaní. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama