Soutěž

13. srpna 2015 v 13:42 | Smookie1


Oukej pokud si klikl/a na celý článek a máš chuť se zapojit jen do toho! Soutěž je velice jednoduchá!

1) Napiš mi do komentáře tvůj nejoblíbenější citát
2) K citátu se nějak vyjádři. Třeba myšlenky, pocity, historky a tak dále

Nic víc po vás nechci:)

A odměna bude ve formě reklamy na blogu a sdílením vašeho blogu všude možně kde se dá:)
Takže jen s chutí do toho! :)

Ještě bych vám sem chtěla dát nějaký vzor pro ty kdo neví, aby věděli jak asi na to :)


Takže další z mích oblíbených citátů
- Já se zasrávám toho, že člověk by měl jít do toho do čeho chce. Vypustit stud ( i když to není jednoduché) a prostě jít do toho po hlavě. Když si vemu příklad. Líbí se vám kluk/holka, ale bojíte se muújí říct, že se vám líbí. Ale co když se líbíte i vy jemu/jí, ale taky se bojí to říct? Jak říká ještě jeden citát - I ta nejhorší hodina trvá jen 60minut. Je lepší to zkusit, než pak litovat, že do toho člověk nešel.

Jejda málem bych zapomněla zmínit konec soutěže!
Soutěž končí 13.9.2015 v 15:00

No toto je samzřejmě jen takové pomocné. Doufám, že se mi někdo zapojí:)

Takže hodně štěstí! :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 flow flow | Web | 13. srpna 2015 v 14:06 | Reagovat

Můj cíl je vybudovat si život, od kterého nebudu potřebovat volno.
-Krásný citát. Můj nejoblíbenější je z toho důvodu, že sním o životě, ve kterém budu dělat to, co mě baví. To asi každý. Samozřejmě, jak se říká, že "Bez práce nejsou koláče.", pro to dělám něco už teď. Hodně se učím a hodně se snažím být dobrá ve škole, dělám pro to maximum, abych si jednou mohla zvolit vysněné zaměstnání, každé ráno se do práce budit s pocitem, že jsem si vybrala dobře a jsem spokojená. Už teď si také buduji nějaké koníčky a hodně toho zkouším, i když mě třeba polovina z toho, čemu dávám šanci, nebaví, je to v pořádku, aspoň vím, že se tomu v životě nebudu věnovat a nebudu se tak muset do ničeho nutit, plýtvat časem, mít nějaké starosti.

:)

2 J. J. | Web | 13. srpna 2015 v 18:12 | Reagovat

Hned ze začátku chci poznamenat, že sem nepíšu proto, že jen chci soutěžit, ale zviditelnit jeden moc pěkný citát, který není v česku známý. :)
- Někdy se může svět zdát nehostiný a nepřátelský, ale věř, že je v něm mnohem více dobra než zla. Stačí se dobře dívat. To, co ti teď připadá jako řada nešťastných příhod, může být ve skutečnosti jen začátek cesty. -Lemony Snicket
Někdy jsou prostě chvíle, hodně dlouhé chvíle, kdy nemáte naději. Vše, co zkoušíte, se prostě rozpadá a už nemáte víc sil, ale nesmíte se vzdát. Protože když to vzdáte, nikdy neuvidíte ten výsledek, nic se neudělá samo a ono nikdy nejdete po cestě, kde není ani kamínek. Je potřeba to přežít, nepoddat se tomu, protože ono tam to dobré je. Nikdy tam není jen to špatné, to se zdá, jen se neumíme dívat. A až se to povede, na tu trnitou cestu, co jste ušli, budete hrdí. :)

3 Kikuš:) Kikuš:) | Web | 13. srpna 2015 v 18:35 | Reagovat

Možná když nějaký citát najdu, tak se přihlásím :)

Beru tě do affs ;)

4 Kikuš:) Kikuš:) | Web | 13. srpna 2015 v 19:01 | Reagovat

Zapiš si mě jako Kikuš:) I se smajlíkem ;)

5 GT GT | Web | 14. srpna 2015 v 18:06 | Reagovat

,,Ze života nikdo nevyvázne živý"- Ani nevím, jak mám vysvětlit, že se mi líbí. Prostě je to PRAVDA!
,,Na konci vždycky všechno dobře dopadne a jestli to dobře nedopadlo, tak potom ještě není konec"- Tenhle citát je takový povzbuzující, proto se mi líbí a hlavně dřív jsme měli doma rodinný problémy a mě se to hodně týkalo, takže mě i trochu pomohl. Samozřejmě obrazně řečeno. :)

6 Teresa Teresa | Web | 14. srpna 2015 v 20:39 | Reagovat

"Pes je jediné stvoření na světě, která Vás miluje víc než sebe."

Tohle je můj nejoblíbenější citát, už kvůli tomu, že jsem pejskař, ale je to naprostá pravda. Nikdo Vám nedá tolik lásky jako ten pes. Pro nikoho nikdy nebudete na světě to číslo 1, ale pro psa ano. Když má pes špatnou náladu stejnak přijde a bude s Váma. Ve psovi najdete nejlepšího přítele na několik let a víte, že on Vám bude věrnej ať se děje co se děje. Prostě a jednoduše, pes Vás bude po celý svůj život oddaně milovat.

7 Andey Andey | Web | 17. srpna 2015 v 20:15 | Reagovat

Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.

To je můj nejoblíbenější citát, jelikož já jsem nenapravitelný optimista, a tak mám skoro pořád dobrou náladu, ale taky mě někdo naštve nebo mi něco řekne, co mě zabolí. Ale proč bych mu měla ukazovat, že mě to bolelo? Ať vidí, že jsem silná a jen tak mě něco neporazí. Je správné mít dobrou náladu a úsměv na tváři, protože se říká, že úsměv je kouzelný. Já vlastně tomu člověku tou dobrou náladou ukážu, že jsem lepší než on, že si žiju svůj život a nikdo mi ho nemůže zničit.

8 extras-diary extras-diary | E-mail | Web | 22. srpna 2015 v 22:14 | Reagovat

"No story lives unless someone wants to listen. The stories we love best do live in us forever, so whether you come back by page or by the big screen, Hogwarts will always be there to welcome you home."
- J.K. Rowling
"Příběh nemůže ožít, dokud jej někdo nechce poslouchat. Příběhy, které nejvíce milujeme, v nás žijí navždy takže kdykoli se vrátíte zpět knihou nebo filmem, Bradavice zde vždy budou, aby vás přivítaly doma."

Chvíli jsem přemýšlela nad tím, který citát zvolit, ale nakonec jsem si vybrala tento, protože pro mě moc znamená. Přidala jsem ho i v původním znění, mé překladatelské schopnosti nejsou dokonalé :D
Tento citát vyslovila spisovatelka J.K. Rowlingová (která napsala Harryho Pottera) na premiéře posledního dílu - Relikvií Smrti 2. části. A v ten moment mi vyhrkly slzy do očí. Její knihy o malém čaroději, který se postupně měnil v dospělého muže, mi daly to nejkrásnější dětství, jaké jsem si mohla přát - a mohu bez výčitek napsat, že bylo kouzelné. Když jsem si ale uvědomila, že to všechno tím posledním filmem končí, propadala jsem se do hlubokých depresí, Rowlingová mi tímto citátem ale dala naději, kterou jsem v tu chvíli tolik potřebovala. Ukázala mi, že nezáleží na tom, že to skončilo a skutečně měla pravdu - Harry Potter, Bradavická škola, profesoři a celý svět čar a kouzel ve mě bude žít navždy a až budu mít děti, předám toto téměř dětinské citové pouto také jim a ony je - snad - předají mým vnoučatům. Díky této úžasné spisovatelce jsem si uvědomila, že Harry Potter nikdy neskončí a že neskončí díky nám - těm, pro které její knihy znamenaly mnoho. Ona nám dala nádherné dětství a my se na oplátku postaráme o to, aby její odkaz žil navěky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama