Feel allright

19. srpna 2015 v 17:08 | Smookie1
Zdravím všechny, doufám, že si všichni užíváte poslední týdny prázdnin jak se jen dá. Já si je snažím užívat a pořád nemyslet na to, že za chvilku je tu zase škola a zase skoro 8 měsíců trápení.


Takže mám tady pro vás pár informací.

1) Bylo tady lehké nedorozuměmí kdo Luki je. Luki je můj bratranec. Máte to napsané i v popisku o mě.
- Jinak bylo mi tedy oznámeno, že Luki dorazí a drží se zde se mnou celý týden. Ani nevíte jak šťastná jsem byla, když jsem to zjistila. Tudíž slibované video bude.

2) Už se pro vás pomalu ale jistě připravuje rubrika o pečení. Sice jsem zmiňovala, že první recept bude na cookie sušenky, ale asi to změním na koláčky. Ještě aby nedošlo k nějakému nedorozumění. Možná si někdo říká "Ani ne 15ti letá holka nám tady bude dávat recepty. Beztak je ani sama neupeče". Abych řekla pravdu nic nebudu zatím vařit nebo péct sama. Vždycky u sebe budu mít nějaký "doporovod" dospělého. Nikdy nebudu vařit sama. A nebudu sem přidávat nic, co bych sama neuvařila.

3) Knihy vám teda budu recenzovat. Už jsem u konce Řbitova zvířátek (ano opravdu tam má být Ř ). Myslím, že se máte na co těšit.

No a teď bych se už chtěla přesunout k tomu co se mi za poslední den stalo.

Babička s dědou jeli na návštěvu ke svým známým a my s tátou museli jet taky. No moc se nám nechtělo, ale co jsme měli dělat.
Když jsme jeli děda se rozhodl předjel kamion. Nemám nic proti předjíždění, ale když vyjel že se zařadí před ten kamion vyřítil se naproti nám další kamion. Páni měla sem smrt v očích, že nás to rozmlátí na cucky. Můj pohotový reflex byl, že jsem si dala ruce před oči a doufala, že to děda uřídí. Nemusíme mít strach uřídil to:D
No když jsme k nim teda přijeli vyřítili se na nás dva velcí psi. Abych se přiznala nikdy jsem psy moc nemusela. Vždy jsem byla víc nachýlená na stranu koček. Psi po mě začli skákat a já málem dostala hysterický záchvat. Nevadí.
No když jsme si teda všichni sedli a popíjeli kávu najednou ta babiččina známá řekla dědovi "Víš koho mi Radka připomíná?" Všichni nevěděli a čekali co zní vyleze. Její odpověď nás všechny opravdu pobavila. "Připomíná mi Lucku Šafářovou". Já se uvnitř začla strašně smát. Ale jen ze mě vylezlo "Jejda, to jsem nečekala".

Dneska konečně odjel táta domů. Jo jen já babička, děda, kocour a já. Takže pohodička. Zítra je čtvrtek a jede se na nákup do kauflandu. Abych řekla pravdu těším se na to. A víte proč? Porotože se strašně bavím tím, jak se ti důchodci překřikují, a hádají o to kde stál a jestli měl ten kus masa první on nebo on. Doufám, že se tam zítra stane něco co mě opravdu pobaví.

No už nevím co psát, tak si půjdu nalakovat nehty a budu se dívat s babičkou na prostřeno. Takže se mějte krásně a pořád užívejte prázdniny:)


Kdo taky koukal na Ratatouille? Já ten film zbožňuju:3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | Web | 19. srpna 2015 v 19:00 | Reagovat

Ahoj, ráda tě beru do affs, akorát jsem zrovna přesouvala blog. Teď jsem na adrese bkate6.blogspot.cz tak se prosím ozvi, jestli chceš i tak spřátelit :) Díky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama