Cousin TAG

23. srpna 2015 v 21:27 | Smookie1 |  Tagy
#NOFILTER #NOPHOTOSHOP #WEWOKEUPLIKETHIS #FADED #COUSIN #TOTALLYLEGIT #420BLAZEIT


Dobrá Lidi, bohužel z technických důvodů nemůže být video, ale máme tady pro vás tady psanou verzi.


Ahoj, já jsem Lukáš a mám pseudonym Lukáš Fangovich. Je mi 15 let, a od začátku školního roku nastoupím na Střední průmyslovou školu Elektrotechniky a Informatiky. Rád hraju různé hry, chodím ven nebo se vrtám v počítačových programech, jednou bych chtěl být programátor webových stránek nebo tvůrce her.

Ahoj, myslím, že mě už většina z vás zná. Jsem Radka, ale moje přezdívka je Smookie.Za 24 dní mi bude 15. Jdu do deváté třídy. Ráda sportuju. Nejraději mám volejbal, florbal a fotbal.

 • Od kdy si pamatujete jeden druhého?
L: Těžko říci, ale dá se říci, že od té doby, co si to uvědomujeme?
R: Stejná odpověď jako Luki.

 • Nejlepší vzpomínka?
L: Těžko říci, zažili jsme toho hodně a vypsat nejlepší… to si opravdu už ani nepamatuji.
R:Když jsme byly malý Luki měl hodně velkou představivost a viděl to co já ne. Jednou mi nakecal, že má u sebe nějakého tygra, který ho provází všude, kam jde. A mám ještě jednu. Když jsme byly malý i Lukiho brácha měli jsme všichni meče, štíty a tak dále. Vždycky jak jsme tu byli, rozdělili jsme se na dvě půlky. U skříně bylo léčení, když vás zasáhli. A jak jsme byly rozdělení na ty dvě půlky, tak jsme pak proti sobě bojovali. Většinou já s Lukim proti jeho bráchovi.

 • Nejhorší vzpomínka?
L: Taky nevím, ale třeba z čeho jsem měl blbý pocit, bylo tehdy, když jsem k ní přišel (tehdy jsme měli jít do kina na Hunger Games: Catching Fire), a ona přišla později, protože zůstala po škole, tehdy ji její taťka profackoval, a jelikož mě nikdy doma nebyli, bylo to pro mě zvláštní, navíc jsem nevěděl, jak reagovat, a tak proto to byla divná situace a snad i nejhorší vzpomínka.
R: Poznámka k Lukimu - Já jsem zrovna ve škole udělala průser a tu facku jsem dostala zaslouženě. Jinak nejhorší vzpomínku mám. Když jsme byly malí tak jsme si s Lukim hráli na posteli. Lezli jsme po 4 a pak jsme do sebe vrazili hlavou. A Luki po 10 minutách začal zvracet a všichni si mysleli, že je to mou vinou.

 • Co máte jeden na druhém rádi?
L: Já nevím, ale dost mě chápe, máme sem tam podobné myšlenky a názory, když nás něco chytne, tak v tom pokračujeme společně.
R: Dost se chápeme, máme nějaké společné zájmy a pomáháme si.

 • Co jeden na druhém nesnášíte?
L: No, má špatné vlastnosti, nebo spíše vlastnosti, které se mi nelíbí. Třeba když jsme na chalupě, tak třeba ani nevyleze z domu - a někdy ani ne z pokoje, prostě je pořád na mobilu, ale zase jí v tom chápu, protože ona se jinak nudí, to já pochoduju po zahradě a prostě přemýšlím, musí si o mě myslet, že jsem blbec, ale dokážu se tak zabavit. Taky má pár nepříjemných vlastností, které se mi hnusí, ale i přes to ji mám rád. Jo a taky neumí gramatiku, což mě docela vytáčí.
R: Luki má jen jednu špatnou vlastnost - a to, že si přede mnou pořád spravuje svoje nářadíčko. To mi přijde hrozně nechutné.

 • Co jeden na druhém obdivujete?
L: Optimismus a její vztah ke sportům, zatímco ona sportuje, já se tomu docela dost vyhýbám. Já jsem ten chytrý, ona je ta sportovně nadaná.
R: To jak rozumí počítačům. Prostě mu řeknu, že něco potřebuju nainstalovat a on udělá. Taky to jak je hodný a i když ho vytáčím je pořád klidný a taky to, že je hodně chytrý.

 • Co považujete za největší talent toho druhého?
L: Dokáže se s kýmkoliv sblížit, skamarádit. Za jakýchkoliv podmínek.
R: To jak rozumí počítačům.

 • Nejbláznivější věc, kterou ten druhý kdy udělal?
L: Nevím, to už si nepamatuji. Mám špatnou paměť.
R: Luki nedělá bláznivé věci.

 • Co byste jeden do druhého neřekli a stejně to udělal?
L: Že je tak odvázaná, nikdy bych to do ní neřekl. V pohodě si někam nakráčí a nedává byť jediný mrd, že je to nevhodné. I když předstírám, že radši není moje rodina, protože je to docela ostuda, docela se mi to na ní líbí.
R: Ani tak nevím, ale přijde mi, že už je celkem starý na Pokémony a Beyblady a stejně za to pořád utrácí a chodí na nějaké Poké-turnaje atd.

 • Nejbláznivější věc, kterou si z dětství pamatujete?
L: Hehe, možná jak jsme kopali jámu proti prckovi, co nám rozbil naši oblíbenou hru a jediný zdroj zábavy. Docela jsme se na tom nadřeli.
R: My jsme kdysi měli takový bunkr na naší zahradě. A mysleli jsme si, že bychom ho mohli rozšířit i na pozemek, který už nepatřil nám. Bohužel nám bylo řečeno, že jsou tam klíšťata.

 • Nejoblíbenější jídlo toho druhého?
L: Myslím, že palačinky, čína.
R: Kuře s rýží.

 • Nejoblíbenější pití toho druhého?
L: Nealkoholické? Asi Coca-Cola.
R: Voda z vodovodu, džusy.

 • Spí ten druhý s otevřeným, nebo zavřeným oknem?
L: Vím, že kdysi spala s ventilačkou, protože byla náměsíčná, někdy. Jinak s alespoň trochu otevřeným.
R: Luki spal kdysi se zavřeným, protože měl strach, že mu uteče kočka, ale teď už spí se zavřeným.

 • Za co rád utrácí ten druhý peníze?
L: Dle mého zbytečnosti, ale ona to řekne taky. Za různé zkrášlovací prvky, aneb něco, čemu já říkám chodící zdroj prachu, též make-up.
R: Pokémoni, elektronika.

 • Pamatujete si nějaké společné váno, když jste byly malý?
L: Všechny. Vždycky, když si odbudeme Vánoce doma, jdeme k babičce. Tam jsme potom poslíčci, nosíme dárky a rozbalujeme, bavíme se. Pak po rozbalení dárků jdeme do pokoje a tam se snažíme zabavit, dokud nepůjdeme domů. To je naše taková tradice a vlastně se docela těším na další zimu strávenou s Radkou.
R: Pamatuju si jedny vánoce, kdy Luki s jeho bráchou dostal autíčko na dálkové ovládnání a já jim strašně záviděla.


Tento TAG je TAG-free, to znamená, že si ho může udělat kdokoliv.
Doufáme, že se vám TAG líbil, ale omlouváme se, že to nebylo video, jak mělo být podle původního plánu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Whirpy Whirpy | E-mail | Web | 24. srpna 2015 v 11:36 | Reagovat

Škoda, že video nevyšlo. :D Ale psaná forma je taky super. Taky jsem trávila s bratrancem hodně času, když jsme byli menší, ale teď už moc ne. A určitě by se mnou žádný TAG nedělal.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama